Четвер, 20.06.2019, 18:50
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцінка сайту
Всього відповідей: 235
Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Волоч...

10 клас

І місце - Борко Валентина - Волочиський НВК

11 клас 

І місце - Писюк Вікторія - Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

ІІ місце - Гуменюк Вікторія - Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст.№5

ІІІ місце - Свирид Каріна - Яхновецька ЗОШ І-ІІІ ст.

превью+

превью+

 

 

Просмотров: 382 | Добавил: Katja | Дата: 17.01.2017 | Комментарии (0)

8 клас          

І місце - Швалюк Діана – Волочиська ЗОШ І-ІІІст.№1

ІІ місце - Биць Валерій – Волочиський НВК         

ІІІ місце - Ковбасюк Станіслав –  Волочиська ЗОШ І-ІІІст.№5

 

9 клас

І місце - Ємав Ігор –  Волочиська ЗОШ І-ІІІст.№5

ІІ місце - Луговський Павло – Полянська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІ місце - Лебедюк Анастасія – Волочиська ЗОШ І-ІІІст.№1

 

10 клас

І місце - Олійник Владислав  – Волочиська ЗОШ І-ІІІст.№5

ІІ місце – Ситнік Роман – Волочиська ЗОШ І-ІІІст.№1

ІІІ місце – Купчик Владислав – Волочиський НВК

 

11 клас

І місце – Микитюк Анастасія – Полянська ЗОШ

ІІ місце – Мельничук Олег – Волочиська ЗОШ І-ІІІст.№5

Просмотров: 530 | Добавил: rmk | Дата: 22.12.2016 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців  другого етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з російської мови

 

 9 клас

1м.- Кашалупа Катерина Анатоліївна      Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5

2 м.- Войтович Альона Сергіївна              Соломнянська ЗОШ І-Ш ст.

3 м.- Верба Михайло  Анатолійович       Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

 

 10 клас

 1м.- Присяжний Назар Олегович              Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5

 2 м.- Безкоровайна Яна Миколаївна          Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

 

  11  клас

1 м.- Свірепова Аріна Олександрівна        Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5

2 м.-  Делик Єлизавета Олександрівна       Купільська ЗОШ І-Ш ст.

3 м.-  Римлянська  Вікторія  Ігорівна          Соломнянська ЗОШ І-Ш ст.

3 м. – Козкін Дмитро Валерійович              Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

Просмотров: 419 | Добавил: rmk | Дата: 19.12.2016 | Комментарии (0)

9 клас

І місце – Наумова Евеліна – Волочиський НВК

ІІ місце – Верба Михайло – Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

ІІІ місце – Блажук Вікторія – Бальковецька ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Шапінко Віктор – Наркевицька ЗОШ І-ІІІ ст.

10 клас

І місце – Сидорчук Богдана – Волочиський НВК

ІІ місце- Присяжний Назар – Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст. №5

ІІІ місце- Рей Олександра – Бубнівська ЗОШ І-ІІІ ст.

11 клас

І місце – Веретюк Наталія – Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Данчак Максим – Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст.№5

ІІІ місце – Каленюк Олег – Наркевицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Просмотров: 506 | Добавил: Katja | Дата: 19.12.2016 | Комментарии (0)

11 клас

І місце – Мельничук Олег – Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст. №5

ІІ місце – Шевела Мар'яна – Волочиський НВК

ІІІ місце – Дворнік Олексій – Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Просмотров: 427 | Добавил: Katja | Дата: 19.12.2016 | Комментарии (0)

5 клас

1м.- Тимофійчук Юлія Василівна     Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

2 м.- Волошина Роксолана Вадимівна  Війтовецька ЗОШ І-ІІІ ст.

3 м.- Авдикович Яна Борисівна             Волочиський НВК

6 клас

1м.- Павлів Євген Анатолійович      Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

2 м.- Керебко Ірина Геннадіївна       Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5

3 м.- Сокол Карина Андріївна           Наркевицька  ЗОШ І-Ш ст.

7  клас

1м.- Бородінова Таїсія Андріївна           Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5

2 м.-Веретюк Вікторія Олександрівна    Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

3 м.-Мельник Максим Віталійович         Наркевицька ЗОШ І-Ш ст.

8  клас       

1 м.- Дола Яна Миколаївна                          Ріпнянська ЗОШ І-ІІ ст.

2 м.- Веретюк  Софія Володимирівна        Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

3 м.- Войтович Анастасія Ігорівна             Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5

               

 

9  клас

1 м.- Козак Софія Володимирівна              Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

2 м.- Сірський Святослав Павлович           Волочиський НВК

3 м.- Дмитрук Микола Петрович                Щаснівська   ЗОШ І-Ш ст.

 

 10  клас

1 м.- Ярмощук Діана Дмитрівна                        Волочиський НВК

2 м.- Безкоровайна Яна Миколаївна                  Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1.

3 м.- Гудима Ілона Миколаївна                          Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5

 

11клас

1 м.- Свірепова Аріна Олександрівна               Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5.

2 м.- Писюк Вікторія  Олександрівна                Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1.

3 м.- Литвак Маріна Юріївна                             Кривачинецька ЗОШ І-Ш ст.

 

Просмотров: 697 | Добавил: rmk | Дата: 15.12.2016 | Комментарии (0)

6 клас

І місце – Павлів Євген Анатолійович Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1

ІІ місце – Мостипанюк Тарас Іванович Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 5

ІІІ місце – Джус Анастасія Василівна Волочиська ЗОШ І – ІІ ст. № 3

7 клас

І місце – Лавренюк Роман Олександрович Купільська ЗОШ І – ІІІ ст.

ІІ місце – Горох Петро Юрійович Волочиський НВК

ІІІ місце – Трачук Назарій Ігорович Маначинська ЗОШ І – ІІІ ст.

8 клас

І місце – Леськів Євген Романович Дзеленецька ЗОШ І – ІІ ст.

ІІ місце – Веретюк Софія Володимирівна Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1

ІІІ місце – Резнік Анастасія Дмитрівна Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 5

9 клас

І місце – Салях Владислав Віталійович Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 5

ІІ місце – Грабовська Марина Василівна Волочиський НВК

ІІІ місце – Блажук Вікторія Дмитрівна Бальковецька ЗОШ І – ІІІ ст.

10 клас

І місце – Глінська Аліна Олегівна Волочиський НВК

ІІ місце – Галичанський Назар Володимирович Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1

ІІІ місце – Галічевська Юлія Віталіївна Бальковецька ЗОШ І – ІІІ ст.

11 клас

І місце – Мельничук Олег Валерійович Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 5

ІІ місце – Шевела Мар’яна Валеріївна Волочиський НВК

ІІІ місце – Чернецький Ярослав Сергійович Купільська ЗОШ І – ІІІ ст.

Просмотров: 804 | Добавил: Katja | Дата: 13.12.2016 | Комментарии (0)

8 клас

І місце – Веретюк Софія Володимирівна Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1

ІІ місце – Сіржант Микола Олегович Дзеленецька ЗОШ І – ІІ ст

ІІІ місце – Крет Катерина Андріївна Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 5

9 клас

І місце – Кашалупа Катерина Анатоліївна Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 5

ІІ місце – Верба Михайло Анатолійович Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1

ІІІ місце – Надеіна Наталія Андріївна Волочиський НВК

10 клас

І місце – Ковальчук Юлія Володимирівна Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 5

ІІ місце – Глінська Аліна Олегівна Волочиський НВК

ІІІ місце – Ситнік Роман Олександрович Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1

11 клас

І місце – Мельничук Олег Валерійович Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 5

ІІ місце – Писюк Вікторія Олександрівна Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1

ІІІ місце – Литвак Маріна Юріївна Кривачинецька ЗОШ І – ІІІ ст.

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів на ІІІ етапі учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін!!!

Просмотров: 666 | Добавил: Katja | Дата: 09.12.2016 | Комментарии (0)

 7 клас

І місце – Бойко Ілля Дмитрович Волочиський НВК

ІІ місце – Бородінова Таїсія Андріївна Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 5

ІІІ місце – Мостенець Олександра Віталіївна Наркевицька ЗОШ І – ІІІ ст

8 клас

І місце – Сідорчук Маріна Олександрівна Федірківська ЗОШ І-ІІ ст

ІІ місце – Мудь Андрій Олексійович Копачівська ЗОШ І – ІІІ ст

ІІІ місце – Рєзнік Анастасія Дмитрівна Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 5

9клас

І місце – Федоркова Катерина Василівна Волочиський НВК

ІІ місце – Шапінко Віктор Олександрович Наркевицька ЗОШ І – ІІІ ст

ІІІ місце – Крайдуба Владислав Олександрович Копачівська ЗОШ І – ІІІ ст

10 клас

І місце – Дзьоник Ірина Анатоліївна Волочиський НВК

ІІ місце – Галичанський Назар Володимирович Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1

ІІІ місце – Присяжний Назар Олегович Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 5

11 клас

І місце – Писюк Вікторія Олександрівна Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1

ІІ місце – Мельничук Олег Валерійович Волочиська ЗОШ І – ІІІ ст. № 5

ІІІ місце – Гарбуз Владислав Вікторович Волочиський НВК

Просмотров: 737 | Добавил: Katja | Дата: 09.12.2016 | Комментарии (0)

Астрономія

11 клас

ІІ місце – Сінькова Ірина – Волочиський НВК

ІІІ місце – Юсупова Каріна – Волочиська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

 

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів на ІІІ етапі учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін!!!

Просмотров: 413 | Добавил: Katja | Дата: 05.12.2016 | Комментарии (0)
1 2 3 ... 12 13 »
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2019