П`ятниця, 24.11.2017, 21:08
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцінка сайту
Всього відповідей: 223
Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Волоч...
Головна » 2016 » Грудень » 15 » Вітаємо переможців другого етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
17:09
Вітаємо переможців другого етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

5 клас

1м.- Тимофійчук Юлія Василівна     Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

2 м.- Волошина Роксолана Вадимівна  Війтовецька ЗОШ І-ІІІ ст.

3 м.- Авдикович Яна Борисівна             Волочиський НВК

6 клас

1м.- Павлів Євген Анатолійович      Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

2 м.- Керебко Ірина Геннадіївна       Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5

3 м.- Сокол Карина Андріївна           Наркевицька  ЗОШ І-Ш ст.

7  клас

1м.- Бородінова Таїсія Андріївна           Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5

2 м.-Веретюк Вікторія Олександрівна    Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

3 м.-Мельник Максим Віталійович         Наркевицька ЗОШ І-Ш ст.

8  клас       

1 м.- Дола Яна Миколаївна                          Ріпнянська ЗОШ І-ІІ ст.

2 м.- Веретюк  Софія Володимирівна        Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

3 м.- Войтович Анастасія Ігорівна             Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5

               

9  клас

1 м.- Козак Софія Володимирівна              Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

2 м.- Сірський Святослав Павлович           Волочиський НВК

3 м.- Дмитрук Микола Петрович                Щаснівська   ЗОШ І-Ш ст.

 

 10  клас

1 м.- Ярмощук Діана Дмитрівна                        Волочиський НВК

2 м.- Безкоровайна Яна Миколаївна                  Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1.

3 м.- Гудима Ілона Миколаївна                          Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5

 

11 клас

1 м.- Свірепова Аріна Олександрівна               Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5.

2 м.- Писюк Вікторія  Олександрівна                Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1.

3 м.- Литвак Маріна Юріївна                             Кривачинецька ЗОШ І-Ш ст.

превью+

превью+

превью+

превью+

первью+

превью+

превью+

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів на наступному етапі учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін!!!

 
Переглядів: 396 | Додав: rmk | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2017