Понеділок, 23.10.2017, 09:18
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Наше опитування
Оцінка сайту
Всього відповідей: 221
Методичний кабінет відділу освіти Волочиської РДА
Головна » 2016 » Листопад » 21 » ПЕРЕМОЖЦІ ДРУГОГО ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА
17:29
ПЕРЕМОЖЦІ ДРУГОГО ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

 

3 клас

І місце – Канюка Денис – Волочиський НВК

ІІ місце – Меланіч Софія – Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст.№5

ІІІ місце – Яцентна Крістіна - Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

4 клас

І місце – Сурич Даниїл – Волочиський НВК

ІІ місце – Мовчан Каріна - Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

ІІІ місце  Мершін Олександра – Маначинська ЗОШ І-ІІІ ст.

5 клас

І місце - Лінник Яна Вікторівна - Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5

ІІ місце - Тимофійчук Юлія Василівна - Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

ІІІ місце- Сіньков Владислав Павлович - Волочиський НВК

6 клас

І місце - Мікуліна Катерина Романівна - Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5

ІІ місце - Сокол Каріна Андріївна - Наркевицька  ЗОШ І-Ш ст.

ІІІ місце - Миходуй Юлія Володимирівна - Волочиський НВК

7  клас

І місце - Бородінова Таїсія Андріївна - Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5

ІІ місце- Максимюк Богдана Віталіївна - Волочиський НВК

ІІ місце - Веретюк Вікторія Олександрівна  - Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

ІІІ місце- Крет Альона  Миколаївна- Полянська ЗОШ І-Ш ст.

8  клас

І місце - Войтович Анастасія Ігорівна -  Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5

ІІ місце - Корман Альбіна Олександрівна -  Дзеленецька  ЗОШ І-Пст.

ІІІ місце - Продан Ірина Віталіївна - Волочиський НВК

9  клас

І місце - Сірський Святослав Павлович - Волочиський НВК

ІІ місце- Козак Софія Володимирівна -   Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

ІІ місце - Реус Ірина Романівна -   Тарнорудська ЗОШ І-Ш ст.

ІІІ місце - Коршунова Альона Андріївна -  Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5

 10  клас

І місце - Сидорчук Богдана Володимирівна -  Волочиський НВК

ІІ місце - Бєлова Ірина Олегівна - Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5.

ІІІ місце - Сельська Діана Юріївна -  Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1

11 клас

І місце - Свірепова Аріна Олександрівна -  Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №5.

ІІ місце - Писюк Вікторія  Олександрівна -  Волочиська ЗОШ І-Ш ст. №1.

ІІ місце - Делик Єлизавета Олександрівна - Купільська ЗОШ І-Ш ст.

ІІІ місце - Литвак Маріна Юріївна -   Кривачинецька ЗОШ І-Ш ст.

превью+

превью+

превью+

превью+

превью+

превью+

 превью+

превью+

превью+

Переглядів: 890 | Додав: Katja | Рейтинг: 1.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2017